Kurumsal

Galleria Alışveriş Merkezi, İstanbul’un kalbi sayılabilecek bir lokasyonda yer almaktadır. Marmara Denizi’nin ve lüks yerleşim alanlarının hemen yanında ve çevresi alabildiğine yeşil alan ile kaplıdır. Galleria’nın en önemli avantajlarından biri ise, Sheraton İstanbul Ataköy Otel, Ataköy Marina Park ve Türkiye’nin ilk marinalarından ve İstanbul’un ilk marinası olan Ataköy Marina ve kompleksin önemli projelerinden olan Marinada Residence ve Mega Yat Limanı ile komşu konumda yer almasıdır.Lokasyonel avantajları ve civar semtlerde yaşayan sakinlerin eğitim ve gelir seviyeleri dikkate alındığında, Galleria uluslararası standartlara göre A, B+ ve B sınıflarına hitap etmektedir. 

Galleria’nın tüm Türkiye tarafından biliniyor olmasının yanı sıra Türkiye’yi sadece bir kez ziyaret etmiş olan yabancı konuklar da Galleria’yı bilmekte ve tanımaktadırlar.

Günümüzde perakende sektöründeki ortalama bir alışveriş merkezinin bilinilirliği 6-10 yıl arasında değişkenlik gösterirken, Galleria 35 yıldır bilinirliliğini korumaktadır. Bu husus ziyaretçi ve müşterilerimizin Galleria markamıza verdiği önem ve takdiri göstermesi açısından önem arzetmektedir.

Amacımız, tüm bu nostalji ve anılar ile birlikte akıllarda kalmaya devam ederken, bir yandan da her sürekli gelişen ve yaşayan bir alışveriş merkezi olmaktır.